ЗА НАС

Chang zhou Yihe Composite materials Co.,Ltd is a service-oriented enterprises. We can give you professional services in the electronics industry and engineering industry. Our company is specialized in develop, produce,sale the color polyester film and give technical support as customers need.Our products have Insulated film,Coating film ,Solar battery back basement membrane,Haze film. Ние, исто така, развива и произведува филм за кабел изолација, SMC лого, пакувањето на храна, итн. Нашата компанија изобилство технологија сила и силна независна сила истражување и развој. Ние сме искрено со нетрпение очекуваме да се започне вистинито соработка со клиентите во земјата и во странство.

Билтен

За информации во врска со нашите производи и ценовникот, Ве молиме да го напуштите вашиот e-mail на нас и ние ќе бидеме во контакт во рок од 24 часа.
Испраќам барање За Ценовникот